BCAA’ların Faydaları

Hızlı etki eden BCA ların yardımı ile yağlanmadan kas kütlenizi attırın.Ağırlık kaldırmanın kadınları iri cüsseli yapmayacağını artık herkes biliyor ama yinede pek çok kadın onları şişireceği düşüncesiyle kas hacmini arttırmaya yardımcı besin destekleri kullanmaktan çekiniyor. Güç antremanlarının fizyolojik etkisi ile besin desteği kullanmanın mantığı aynıdır. Size daha sıkı ve düzgün fizik verirler ama daha fazla genişlemenize sebep olmazlar. Yağ miktarınızı azaltırken, yağsız kas kütlenizi arttırmaya yardımcı olurlar. İŞte ideal pozisyonlara sahip bir fiziğe yardımcı olacak anahtar besin desteklerinden bazıları:

1-BCAA lar ile protein sentezini arttırır, toparlanma sürecini hızlandırır. Antrenmandan önce yada antrenman sırasında alındığında doğruca kaslara gider ve protein sentezlemesini arttırarak vücudun yeni kaslar oluşturmasına ve yoğun antrenmanlarda oluşan hasarı onarmasına yardımcı olur.

2-Lösin BCAA ların an kritik olanıdır. Lösin metabolik hızınızı arttırır, buda depolanmış yağların yakılmasını kolaylaştırır; bu durum özellikle kadınlar için avantajlıdır.

3- Ekstra Dayanıklılık İçin: Alpha Ketoisocaproic Acid antrenmandan önce 1 doz KIC alarak enerji artışı sağlayabilir ve daha uzun süre daha yoğun çalışabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir